Adam Borzič

Oznámení pro předplatitele (23. 8. 2018)

Oznámení o změně distribuce.

Drobná publicistika – Slovo
23. 8. 2018

Milí předplatitelé Tvaru,

naše původní distribuční společnost A. L. L. production, s. r. o., u níž si většina z vás objednávala své předplatné, se přihlásila do insolvenčního řízení a nyní se čeká na rozhodnutí o jejím úpadku. Nemůže již tedy dále plnit své závazky. Jelikož jsme měli se společností uzavřenou mnoholetou kupní smlouvu, veškeré platby za předplatné inkasovala výše uvedená společnost. Protože o své trvalé předplatitele nechceme přijít, a jejich čtenářského zájmu si hluboce vážíme, rozhodli jsme se převzít částečně závazek na sebe a do 31. 12. 2018 pokryjeme předplatné ze svých zdrojů. Od 1. 1. 2019 je možné si objednávat předplatné na našich stránkách itvar.cz nebo přímo na stránkách naší nové distribuční společnosti SEND Předplatné, spol. s r. o. Úpadek našich původních partnerů bude obtýdeník Tvar stát zhruba 50 000 Kč. Pokud by kdokoli chtěl svůj oblíbený literární obtýdeník podpořit, dostane se mu naší nehynoucí vděčnosti. Dar lze zaslat na náš bankovní účet 2800633278/2010, do poznámky pak prosím uveďte DAR. Na e-mailu naší tajemnice Osvaldova@itvar.cz si lze zažádat o potvrzení o daru, v takovém případě, prosíme, uveďte své osobní údaje.

Chviličku.
Načítá se.
 • Adam Borzič

  (1978) je básník, esejista, terapeut, šéfredaktor literárního obtýdeníku Tvar. Spoluzaložil básnickou skupinu Fantasía, s níž vydal společnou knihu Fantasía (Dauphin, 2008). Dále publikoval básnické sbírky Rozevírání (Dauphin, 2011), Počasí v Evropě (Malvern, ...
  Profil

Souvisí

 • Prostor
  Revue Prostor
  Rozhovor s Magdalénou Křížovou, Marinou V. Šternovou a Barborou Klimszovou

  Prostor znamená možnost se vyjádřit

  Ptá se Adam Borzič

  Ale zase se nám podařilo získat jiné čtenáře, i díky tomu, že spolupracujeme s různými dramaturgy a zasahujeme tak jejich sociální bubliny.

  Rozhovory – Rozhovor
  Z čísla 10/2018
 • Anketa s Vítem Janotou, Janou Štroblovou, Milanem Šedivým, Alicí Hekrdlovou, Alešem Kauerem, Sylvií Richterovou, Ondřejem Maclem, Miloslavem Topinkou, Marií Šťastnou, Petrem Borkovcem, Karlem Pazourkem, Natálií Paterovou, Adamem Borzičem, Jitkou Bret Srbovou a Zdenou Bratršovskou

  Štvaný muž bloudí, Muso, sinými moři…

  Ptá se Svatava Antošová

  Ponořit se do antického světa jako do živé vody je nezbytné, abychom se přestali rozpadat v moderní prach. (Sylvie Richterová)

  Rozhovory – Anketa
  Z čísla 6/2018
 • skovajsa
  Walt Whitman
  Rozhovor s Ondřejem Skovajsou

  Za vším hledej Whitmana

  Ptá se Adam Borzič

  První vydání je dílo velkého osvícení a tvůrčího vzmachu. Jsou to vlastně převedené deníkové zápisky do Whitmanem nově objeveného volného verše, protkaného paralelismy.

  Rozhovory – Rozhovor
  Z čísla 3/2018
 • slunce 1
  Slunce
  Adam Borzič

  Kalábrijské slunce

  A když už myslíš, že zánik je nevyhnutelný, že hranice bytí se zjevila jednou provždy v nekonečné souši a vyprahlosti, v tom drcení sluncem, zjeví se další spojenec kalábrijského slunce – moře.

  Esejistika – Esej
  Z čísla 1/2018