4. olomoucké dny německého jazyka, které pořádá Vědecká knihovna v Olomouci ve spolupráci
s Rakouským centrem Univerzity Palackého, katedrou germanistky FF UP a sekcí německého jazyka ÚCJ PdF UP.

Festival nabídne nové německé a rakouské filmy, výstavy, přednášky, prezentace, diskuse, soutěže, koncerty, divadelní představení a také bohatý program pro žáky základních a středních škol. Cílem je představit nejen aktuální kulturu našich sousedů, ale také propagovat němčinu jako atraktivní jazyk, který má v našem regionu nezastupitelný význam.

Podrobný program ZDE

Zobrazit mapu
Chviličku.
Načítá se.
Chviličku.
Načítá se.
 • Tereza Semotamová

  (1983, Boskovice), vystudovala rozhlasovou a televizní dramaturgii a scenáristiku na JAMU a germanistiku na FF MU. Absolvovala také doktorské studium na JAMU. Je autorkou více než desítky rozhlasových her, překládá ...
  Profil

Souvisí

 • Glosu dopisuji v pondělí, kdy mě zasáhla zpráva o vraždě mladého slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně.

  Esejistika – Pádlo
  revue Ravt 5/2018
 • Tereza Semotamová

  Sláva čerstvému vzduchu

  Ráda bych popsala i Aslıino literární dílo, které je poměrně rozsáhlé, ovšem dosud z něj nic nebylo přeloženo do češtiny a guglování o dílech není žádné čtení.

  Esejistika – Pádlo
  revue Ravt 2/2018
 • Tereza Semotamová

  Věříš na osud? Ozvi se

  Dory, druhé Vánoce bez Aničky a první Vánoce bez tebe. Jak je ti? Koukám z okna a myslím na tebe. Snad ti nevadí, že píšu, ale nemohl jsem jinak. Ozvi se. J.

  Beletrie – Próza
  revue Ravt 2/2016