Uzávěrka
= 2018 =

22. 4.

–––
Seminář

Účast na vzdělávacím programu Akademie Institutu umění 2018

Výzva: vzdělávací program Akademie IU 2018.

Rádi bychom Vás informovali o možnosti zúčastnit se vzdělávacího programu Akademie Institutu umění 2018 pro kulturní manažery, který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací pod vedením špičkových lektorů. Témata letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership a fundraising. Program se koná od května do listopadu 2018 v Praze.

Kurz se skládá z pěti přednášek, pěti workshopů a společného závěrečného setkání. Zatímco přednášky budou otevřeny širší veřejnosti, během workshopů bude práce probíhat

v malých skupinách s maximální kapacitou dvanácti osob. Účastníci mohou kontinuálně pracovat na řešení konkrétních cílů svých organizací podle úkolů, které si předem stanoví. Každá organizace nominuje dva účastníky: hlavního manažera a specialistu či kolegu pro dané téma. Hlavní manažer se zavazuje k účasti na všech akcích programu.

Celý program Akademie Institutu umění a veškeré podrobné informace si můžete stáhnout zde.

Více informací najdete na stránkách projektu nebo výzvy.

Kontaktní osoba: Anna Vondráčková, T +420 732 989 294, E anna.vondrackova@idu.cz

Chviličku.
Načítá se.

Souvisí

  • Uzávěrka
    = 2016 =

    31. 3.

    –––

    Semináře tvůrčího psaní Krocení literární múzy jsou doprovodným programem literární soutěže pro mládež Skrytá paměť Moravy. Ve spolupráci se školami, muzei a knihovnami pořádá tato setkání pobočka příspěvkové organizace Muzeum Brněnska – Památník písemnictví na Moravě.