tvar_2413_v3d-1_page-0001

Chcete si to zpohodlnit? Rádi vám budeme posílat tištěná čísla Tvaru do vaší poštovní schránky. Podívejte se na poštovní předplatné.

Lze nás číst i on-line – majitelům on-line předplatného nabízíme plný přístup do našeho digitálního archivu. Předplatné vám tak bude fungovat všude: na počítači, tabletu či čtečce.

Kromě toho si vydání Tvaru můžete koupit dle mapky míst či měst níže a nyní dokonce ve všech trafikách Valmont, tj. na 120 lokalitách.

Časté otázky

Na našem webu zveřejňujeme pouze část článků z tištěných čísel. Našim milým předplatitelům proto otevíráme digitální archiv Tvaru, kde najdou všechna čísla ke stažení v PDF.

Díky ušetřenému papíru můžeme navíc nabídnout on-line předplatné za nižší cenu.

Výborně! V případě on-line předplatného se přihlašte ke svému účtu. V bočním panelu správy účtu najdete možnost objednat si prodloužení předplatného jedním kliknutím.

V případě předplatného poštou vám přijdou pokyny k platbě na další období automaticky. Pokud se tak nestane, znovu si objednejte předplatné.

Není problém!

Pokud jste přihlášení, odhlašte se a u přihlašovacího okénka (např. na adrese itvar.cz/ucet) vyberte možnost “Nefunguje vám heslo?”. Zadejte e-mail, který jste registrovali k účtu. Během pár minut vám pošleme instrukce ke změně hesla.

Potřebujete poradit?

Pro obsah starší roku 2015 můžete zapátrat na našem starém webu: http://old.itvar.cz

Pokud Vám můžeme s čímkoliv pomoci, napište nám!