již proběhlo
5. 4.
18:00

Večer Asociace spisovatelů

Diskuzní večer Asociace spisovatelů a jejich hostů o tom, čím je tento profesní spolek českých spisovatelů, jaká je náplň činnosti […]

Zobrazit místo na mapě
Načítá se ...

Diskuzní večer Asociace spisovatelů a jejich hostů o tom, čím je tento profesní spolek českých spisovatelů, jaká je náplň činnosti Asociace, o nově vzniklém Literárním centru a čím žije současná česká literatura. A vůbec potřebují čeští spisovatelé asociaci? Veřejné setkání Asociace spisovatelů se čtenáři s možností zeptat se na vše, co vás zajímá ohledně současné české literatury. Přijďte diskutovat se známými českými spisovateli!

  • Vít Janota

    (1970, Praha) vystudoval fyziku na Matematicko-fyzikální fakultě UK, vystřídal různá zaměstnání, nyní pracuje jako programátor. Je ženatý a má dvě děti. Vydal básnické sbírky K ránu proti nebi (Dauphin, 2002), Fasování košťat (Dauphin, 2004), Praha zničená deštěm (Dauphin, 2006), Miniová pole (Dauphin, 2008), Jen třídit odpad nestačí (Dauphin, 2011), Noc a déšť (Dauphin, 2013) a Víkend v jakémsi Švýcarsku (Dauphin, 2016). Je zastoupen v rozličných almanaších, sbornících a antologiích. Žije v Praze.

Editor rubriky: Svatava Antošová

Další akce